KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15507484
nr 1550 7484
Olle Medin, monogramsignerad, "Skåne". Olja på pannå, 22x18 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 juli 2023
kl 20:32:16
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr